Rhapsody Logo

2020 High Light Trip

March 31 – April 4

  • Qualifiers

    Congratulations to all of the Artists who have qualified for Rhapsody! We will update this list as Artists earn their spots.

    • Alicia Snyder

      Buckhannon, WV

    • Allison Eber

      Centreville, MD

    • Allison McCarraher

      Cape Coral, FL

    • Althea Gobble

      Blue Ridge, GA

    • Amanda Earnest

      San Clemente, CA

    • Amanda Miller

      Pocahontas, IL

    • Angela Knutson

      Gilbert, AZ

    • Anna Raprager

      Superior, WI

    • Ashlee Meaux

      San Antonio, TX

    • Ashley Jensen

      Castle Dale, UT

    • Bailey Kolkema

      Norton Shores, MI

    • Becca Tanner

      Stephenville, TX

    • Britnee Krempasky

      Poway, CA

    • Brittany Behnke

      Shawano, WI

    • Brooke Geddes

      Spearfish, SD

    • Brooke Roundy

      Provo, UT

    • Camille Clausen

      Sidney, MT

    • Cara Dunnington

      Portland, IN

    • Cari Kretschmann

      Shawano, WI

    • Charnae Decker

      Florence, OR

    • Chelsea Clarence

      Stevensville, MD

    • Chelsea Pearson

      Pocatello, ID

    • Christina Goldsmith

      Gilbert, AZ

    • Colette VanPaemel

      Ray, MI

    • Erin Allan

      Prosper, TX

    • Harmony Beus

      Layton, UT

    • Heather Bell

      Chino Valley, AZ

    • Heather Burge

      Richmond Hill, GA

    • Heather Freeman

      Layton, UT

    • Jackie Lyn Richards

      Meridian, ID

    • Jenna Kuzawski

      Oswego, NY

    • Jennifer Varanini Sanchez

      Houston, TX

    • Jenny Boggs

      Buckhannon, WV

    • Jerrica Mortenson

      Baxter, IA

    • Jessica Charles

      Flagler, CO

    • Jessica Dadlania

      Chula Vista, CA

    • Jessica Loren

      Camas, WA

    • Jessica Wilson

      Micanopy, FL

    • Jillian Wisniewski

      Perrysburg, OH

    • Jocelyn McClellan

      St. George, UT

    • Julie Smith

      Spanish Fork, UT

    • Kat Fairchild

      Folsom, CA

    • Kate Twigg

      Millersville, MD

    • Katie Martin

      Easton, MD

    • Kayla Farrell

      Pittsfield, MA

    • Kelly Chakerian

      Murrieta, CA

    • Kelly Snider

      Spanish Fork, UT

    • Kelsey Demmans

      Martensville, SK

    • Kim Murphey

      Cape Coral, FL

    • Lindsey Echols

      Plain City, UT

    • Lori Aldous

      Ogden, UT

    • Louisa Griffith

      Layton, UT

    • Mandy Sims

      Boiling Springs, SC

    • Mary Davis

      Edgewater, MD

    • Mayra Lopez

      Kingwood, TX

    • Megan Garza

      Glendale, AZ

    • Melanie Astill

      Mountain Green, UT

    • Melanie Lopez

      Pleasant Hill, CA

    • Miranda Snider

      Cumming, GA

    • Nichole Oedy

      Lehigh Acres, FL

    • Rachel Jacob

      St. George, UT

    • Regan Scicutella

      Kinnelon, NJ

    • Sarah Martin

      Nixa, MO

    • Savanah Poulsen

      Boise, ID

    • Shae Taylor

      Thomasville, GA

    • Shanda Hill

      Fate, TX

    • Shannon Saunders

      Chesapeake, VA

    • Toni Wade

      Stewartsville, MO

    • Whitney Abraham

      West Olive, MI

  • Drawing Winners

    We will announce the drawing winners after the qualifying period ends in November.